Kiedy warto uczyć się angielskiego?

Pewnie zastanawiałeś się, w którym momencie Twoje dziecko powinno zacząć uczyć się angielskiego albo czy Ty sam jeszcze nadajesz się na uczestnictwo w kursie. Nasza odpowiedź to nigdy nie jest za późno na naukę, a nawet im wcześniej zaczniesz, tym lepiej. Również warto zaznaczyć, że rozpoczęcie nauki angielskiego na emeryturze nie jest żadnym wstydem, a jedynie powodem do dumy. Poniżej dowiesz się dlaczego jest to takie ważne.

Nauka angielskiego u dzieci

Od tego wszystko się zaczyna, bo już w najmłodszych latach dzieci zaczynają zapamiętywać pierwsze informacje i budować swoje zainteresowania. Jeśli od małego zaszczepisz w nich fascynację językami obcymi i będziesz próbował zachęcać je do dalszej nauki, możesz liczyć na duży sukces w przyszłości, a Twoje dzieci na pewno Ci podziękują.

W naszej ofercie znajdują się również kursy językowe dla dzieci już od 7. roku życia do około 12 lat, kiedy to dziecko prawdziwie pochłania wiedzę. Zajęcia oczywiście odbywają się w przyjaznej i zabawowej atmosferze, ponieważ nie zapominamy, że to nadal dzieci – pełne energii i bardzo krótkim czasem skupienia. Mimo wszystko takie ćwiczenia mają duży sens, ponieważ od najmłodszych lat obywają się one z obcym brzmieniem, łatwiej im zapamiętywać najważniejsze słówka lub zwroty i przede wszystkim buduje się u nich pewne zainteresowanie i pozytywne podejście do nauki.

Nauka angielskiego u dorosłych

U Ciebie również jest teraz odpowiedni moment na rozpoczęcie nauki języka angielskiego w szkole językowej ProfiLingua, gdzie oferujemy m.in. zwykłe kursy, konwersacyjne czy biznesowe. Każdy z nich może okazać się dla Ciebie idealnym rozwiązaniem do rozwijania się zarówno w sferze osobistej, jak i zawodowej. Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach pracodawcy zwracają szczególną uwagę na takie umiejętności jak właśnie znajomość języków obcych.

Możesz zatem zabłysnąć i wyróżnić się spośród konkurencji, kiedy ukończysz nasz kurs angielskiego w biznesie albo przejdziesz na wyższy poziom zaawansowania, za co zostaniesz nagrodzony specjalnym certyfikatem. To dotyczy wszystkich osób dorosłych, które chcą się dalej kształcić i osiągać coraz to więcej. Również w większych firmach warto postawić na międzynarodowy charakter, by zyskiwać coraz wyższą pozycję na rynku pracy, a do tego niezbędna będzie biegła znajomość angielskiego.

Nauka angielskiego u seniorów

Ta grupa ludzi bywa często pomijana i zapomniana, ponieważ emeryci zazwyczaj kojarzeni są z odpoczynkiem i brakiem takich aktywności jak praca czy nauka. Według nas to kompletna nieprawda, ponieważ jak już wspomnieliśmy wcześniej – nigdy nie jest za późno. Wręcz jest wskazane, aby w starszym wieku również trenować nie tylko ciało, ale również umysł. Co jest lepszego niż nauka angielskiego, kiedy ćwiczona jednocześnie jest pamięć i koncentracja.

Wystarczy posiąść podstawy, by móc podróżować spokojnie i nawiązywać lepszy kontakt z wnukami, którzy już teraz są na bieżąco ze znajomością języków. Nie obawiaj się niczego, ponieważ w naszej szkole znajdziesz samych profesjonalnych, doświadczonych i wyrozumiałych lektorów, którzy pomogą Ci rozpocząć naukę i zmotywować do dalszych wyzwań.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.