Aplikacje do nauki języka angielskiego

Aplikacje do nauki języka angielskiego są świetnym dopełnieniem kursu lub stanowią idealne utrwalenie słówek czy gramatyki. Zazwyczaj są darmowe i bardzo instytucyjne. Wystarczy mieć dostęp do Internetu i można szkolić swój angielskie wszędzie tam, gdzie ma się na to ochotę!

Co zrobić, jeśli chcesz podnieść swoje kompetencje językowe? Jeśli korepetycje odpadają lub nie masz czasu na uczęszczanie do szkoły językowej? Wybierz aplikację mobilną! To świetna opcja, jeśli chcesz zapewnić sobie pewien rodzaj swobodny, a jednocześnie ciągle mieć kontakt z językiem! Wystarczy posiadać smartfon, zainstalować aplikację i korzystać z jej funkcji. Korzystanie z aplikacji mobilnych to także przyjemny sposób nauki, gdzie sam decydujesz o tym, ile czasu chcesz przeznaczyć na przyswajanie wiedzy. Jeśli chcesz wiedzieć, które z aplikacji są najlepsze – sprawdź poniżej!

Aplikacje do nauki angielskiego – Duolingo

Chyba każdy słyszał chociaż raz w żuciu o aplikacji do nauki języków, jaką jest Duolingo. Jest to z pewnością najpopularniejszy program online do nauki języka angielskiego oraz wielu innych. Czy w związku z tym jest to najlepsza aplikacja? Trudno jednoznacznie orzec, ale jeśli ktoś chce poprawić swój angielski – powinien zainstalować Duolingo.

Na początku trzeba wykonać test, dzięki któremu aplikacja dobierze odpowiedni poziom zaawansowania słówek i zagadnień. Później należy pracować na dostosowanym poziomie, który będzie się zwiększał wraz z rozwiązywaniem kolejnych poziomów aplikacji. Na plus warto także zaliczyć motywowanie do codziennej nauki za pomocą systemu nagród i jasno określoną ścieżkę rozwoju. Można także swobodnie poruszać się po zagadnieniach i poszczególnych działach, więc sami wybieramy to, czego chcemy się uczyć.

Aplikacje do nauki angielskiego – Livango

Livango to jeden z ciekawszych programów online do nauki języka angielskiego. Aplikacja jest proste w obsłudze i jest jedyną z najciekawszych dostępnych na rynku. Cały kurs podzielony jest na lekcje, które obejmują kilka działów i kończą się testem. Wszystko opatrzone jest ciekawą firmą, która pozwala się uczyć w przyjemny i zabawny sposób. Tak przygotowana aplikacja nie przypomina nużących lekcji, a w formie rozrywki pozwala na przyswojenie języka angielskiego.

Ponadto aplikacja ma kilka cech szczególnych cech – między innymi bardzo dobrze wyjaśnia gramatykę, z którą można się zapoznać przed rozwiązywaniem zadań. Dodatkowo w przypadku słówek jesteśmy w stanie sprawdzić przykładowe zdania z ich wykorzystaniem i sprawdzić tłumaczenie.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.