Przetestowaliśmy kurs języka angielskiego Speakingo. Jaka jest nasza opinia?

Jest tyle różnych kursów języka angielskiego online, że często gubimy się w ilości dostępnych propozycji. Wybieramy byle co, nic dziwnego więc, że możemy trafić na coś niespełniającego naszych wymagań. Zrobiliśmy całą pracę za Ciebie i przetestowaliśmy kurs języka angielskiego online Speakingo!

Nauka angielskiego bez gramatyki?

Gdy usłyszeliśmy o kursie języka angielskiego online od Speakingo od razu przyszły nam do głowy znane aplikacje do powtarzania słówek czy nauki gramatyki. Cytując klasyka – nic bardziej mylnego!

Ich propozycja nauki odbiega całkowicie od znanych nam metod, dlatego zachęcamy Was do poznania szerzej naszej opinii na temat tego kursu angielskiego!

Nauka polega tu na rozmowie całymi zdaniami… z komputerem lub telefonem, który głosem native speakera (ze studia nagrań) rozmawia z nami po angielsku! A co ciekawe też rozumie co do niego mówimy!

Wbrew pozorom jednak kurs języka angielskiego online Speakingo jest naprawdę bardzo prosty i niezwykle intuicyjny w obsłudze.

Nauka angielskiego poprzez rozmowę po angielsku

Tym co wyróżnia kurs języka angielskiego online od Speakingo na tle innych propozycji w tej kategorii to przede wszystkim formuła. Klasyczne platformy czy aplikacje do nauki języka angielskiego zakładają np. fiszki czy zapisywanie i odtwarzanie słów, z którymi mamy trudność. A potem w praktyce i tak nie wiemy jak ich poprawnie użyć…

W przypadku kursu Speakingo nie musimy nic zapisywać ponieważ… rozmawiamy po angielsku!

Prowadzimy bardzo praktyczne i można by powiedzieć życiowe dialogi z native speaker’ami, które pozwalają nam w bardzo szybki sposób rozwinąć zasób słów, a także rozwijanie swoich umiejętności na tle gramatycznym. Wszystkie rozmowy są oczywiście wcześniej nagrane, a odpowiedzi, których udzielasz weryfikowane.

Kurs języka angielskiego Speakingo przełamie Twoją barierę językową

To co zaskoczyło nas najbardziej to prostota i ogromna przyjemność z korzystania z kursu. Można powiedzieć, że jest to świetna okazja do przełamania bariery językowej w bardzo bezpiecznych i kontrolowanych warunkach, bez strachu o ocenę czy wyśmianie.

Wczytując się głębiej dowiadujemy się, że ich kurs opiera się o najnowocześniejsze technologie w połączeniu z Metodą Bezpośrednią (Direct Method, coś jak znana i lubiana Metoda Callana). To znaczy uczymy się angielskiego nie w teorii, ale w praktyce. Naturalnie jak dziecko uczące się mówić.

Oglądamy śliczne zdjęcia i prowadzimy proste dialogi po angielsku… a wiedza sama wchodzi nam do głowy!

Bo nie rozmawiamy tu o niczym. W zdaniach sprytnie zawarta jest cała angielska gramatyka oraz 2000 najważniejszych angielskich słów, których znajomość pozwala zrozumieć aż 90% wszystkich konwersacji w tym języku!

Jaka jest nasza opinia na temat kursu angielskiego Speakingo?

Podsumowując, kurs online języka angielskiego od Speakingo jest formą przyszłościową i dającą oddech od tradycyjnych sposobów rozwijania umiejętności językowych. Jeśli zatem szukasz czegoś naprawdę rozwojowego, co pozwoli na szybką i konkretną naukę angielskiego, to ich kurs sprawdzi się w tym wypadku wprost idealnie.

Tym bardziej, że przez 7 dni wypróbować ją można zupełnie za darmo i bez żadnych zobowiązań!

  • Andżej says:

    Tak, Speakingo jest super, probowalem wielu apek i ta jest najlepsza! też polecam!!

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.