Jaki kurs angielskiego wybrać?

Zastanawiasz się nad kilkoma albo kompletnie nie wiesz od czego zacząć? My Ci w tym pomożemy, bo mamy do zaoferowania kilka różnych kursów angielskiego o konkretnej specjalizacji, dzięki czemu możesz przygotować swoje umiejętności w jednym celu. Sprawdź, jakie są nasze propozycje i zapraszamy do kontaktu, gdzie postaramy się wyjaśnić Ci więcej na temat każdego z kursów.

Kurs angielskiego dla dorosłych

Przeznaczony jest głównie dla osób zapracowanych, którzy nie mają czasu na naukę w trakcie roku oraz osób, którym zależy na szybkich efektach. Jeśli słyszałeś kiedyś, że nie da rady nauczyć się angielskiego w miesiąc, byłeś w błędzie. Wszystko jest możliwe, a wystarczy chcieć. W naszej szkole oferujemy kurs przyspieszony wakacyjny, kiedy to możesz sam zdecydować w jakiej formie chcesz przeprowadzić zajęcia: normalnych ćwiczeń z lektorem, multimedialne lub kurs online.

Wszystko jest dopasowane do Ciebie i Twoich wymagań, aby w maksymalnie krótkim czasie posiąść podstawy angielskiego lub uzupełnić brakującą wiedzę.

Internetowy kurs angielskiego

Następna opcja nawiązuje w sumie do poprzedniej, aczkolwiek może różnić się obszernością materiału. W tym przypadku mowa o zajęciach realizowanych w internecie, a więc także dla osób zabieganych, które nie mają czasu na regularne uczęszczanie do szkoły językowej. To rewelacyjne rozwiązanie m.in. dla matek z dziećmi, które zdecydowały się zostać w domu z maluchami, a mimo wszystko chcą się dalej kształcić i rozwijać. Język angielski w szkole językowej ProfiLingua potrafi mocno zaskoczyć!

Kursy online mogą być również łączone z normalnymi zajęciami w szkole, a wówczas w internecie będziesz miał dostęp do wszystkich materiałów i zadań dodatkowych, które będą na bieżąco sprawdzane, analizowane i poprawiane przez naszych lektorów.

Biznesowy kurs angielskiego

Kierowane jest głównie do firm, ale również do klientów indywidualnych z własną działalnością gospodarczą lub osób, które zwyczajnie interesują się marketingiem, zarządzaniem, ekonomią czy finansami i chcieliby poznać ich tajniki w języku angielskim. To świetne rozwiązanie, by dokształcić się i zdobyć nowe umiejętności biznesowe, jak na przykład prowadzenie negocjacji, rekrutacji albo prezentacji po angielsku.

Poznasz fachowe słownictwo, zasady gramatyczne i najważniejsze zwroty, które będziesz mógł swobodnie wykorzystać w trakcie swoich spotkań biznesowych i podczas pracy w międzynarodowej firmie.

Kurs dla maturzystów lub ósmoklasistów

Zajmujemy się także przygotowaniem dzieci i młodzieży do jednych z najważniejszych etapów w ich karierze edukacyjnej – matury i egzaminy ósmoklasisty. Z naszą pomocą bez problemu będziesz posługiwać się wszystkimi podstawowymi czasami gramatycznymi, poznasz tajniki pisania rozprawek czy listów formalnych po angielsku, a także poznasz najpotrzebniejszy zasób słownictwa, z którym bez trudu poradzisz sobie z maturą ustną czy egzaminami pisemnymi zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.