Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA
panorama-miasta-kursy-jezyka-angielskiego

Szkoła angielskiego w Zielonej Górze

Popularność języka angielskiego rośnie z każdym dniem, dlatego też coraz więcej osób decyduje się na jego naukę. Jednak jak wspominaliśmy w naszych artykułach wiele z nich wybiera mniej tradycyjną metodę nauczania, a mianowicie kursy online. Ich skuteczność jest dość dwuznaczna, ponieważ wszystko w większej mierze zależy od Twojego obecnego stanu wiedzy. W przypadku osób, które nigdy wcześniej nie miały z nim do czynienia warto zacząć od szkoły językowej, gdzie przedstawione zostaną wszystkie podstawy tego języka za pośrednictwem lektora. Dotyczyć to może większości osób dorosłych, które w czasach szkolnych nie miało możliwości uczenia się angielskiego, a zatem posiadają spore braki do uzupełnienia.

Naszym przykładem jest szkoła angielskiego Profi Lingua w Zielonej Górze, która prowadzi specjalne kursy językowe dla osób dorosłych, które dopiero zaczynają swoją przygodę z innym językiem niż polski. Wcale nie musi to być bardzo trudne i żmudne w wyćwiczeniu, ponieważ przede wszystkim liczą się Twoje chęci, a dopiero potem doświadczenie prowadzących i metoda nauczania. W przypadku Profi Lingua zajęcia odbywają się w dogodnym dla kursantów terminie, który następnie jest wykorzystany w 100%. Ćwiczenia obejmują podstawy, aczkolwiek tematyka poruszana na zajęciach różni się od kursów dla młodzieży. Pierwszą najważniejszą różnicą jest przygotowanie dorosłych do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim, a także pracy za granicą, co jest dwoma najczęstszymi powodami podjęcia wyzwania ukończenia kursu. Będziesz miał także okazję pracować na nowoczesnym sprzęcie, a także trenować przyswojoną wiedze w wersji online, do której Twój prowadzący również ma dostęp. Wówczas może regularnie kontrolować Twoje postępy i ewentualnie zwracać uwagę na popełniane błędy.

Nigdy nie można stwierdzić, że jest już za późno na naukę, ponieważ tak naprawdę uczymy się przez całe życie. Język angielski można nam jedynie pomóc w różnych codziennych sytuacjach oraz w polepszeniu naszej pozycji zawodowej. Warto próbować, a tym bardziej, że szkoły Profi Lingua gwarantują efekty współpracy za pomocą certyfikatu wydawanego na koniec kursu.

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego?

Indywidualne i grupowe zajęcia

Gwarantowane efekty

Indywidualna obsługa Klienta

Kurs dopasowany do Twoich potrzeb

Dopasowany termin kursów

Możliwość kursów on-line