Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA
panorama-miasta-kursy-jezyka-angielskiego

Szkoła angielskiego w Toruniu

Popraw wizerunek swojej firmy niezależnie od profilu w jakim działacie i postaw na język angielski. Już coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na tak poważny krok, jakim jest zapewnienie pracownikom dodatkowych kursów językowych oczywiście na koszt firmy. Zdecydowanie popieramy taką inicjatywę, gdyż uważamy, że ma to wiele korzystnych cech zarówno dla zespołu, jak i kierowników, gdzie wszyscy zyskają na takim rozwiązaniu. W tym celu zachęcamy do uczestnictwa w specjalnych kursach dla firm, które odbywają się w szkole angielskiego Profi Lingua w Toruniu. Właśnie tutaj możecie polegać na doświadczonych i wyspecjalizowanych lektorach, którzy w sposób zrozumiały i konsekwentny będą przekazywać Wam potrzebną wiedzę.

Podczas tego rodzaju kursów możecie spodziewać się praktycznie wszystkiego, gdyż cały harmonogram oraz plan działania jest opracowany po wcześniejszej konsultacji z przedstawicielem firmy, a także kierownikiem zespołu, za który jest on odpowiedzialny. Wówczas wspólnie określacie na czym miałyby polegać ćwiczenia oraz jaka tematyka powinna zostać poruszona na zajęciach. W tym przypadku możliwości jest równie wiele, ponieważ możecie skorzystać z dodatkowej nauki profesjonalnego słownictwa, które wzbogaci Waszą wiedzę i pomoże poradzić sobie z poprowadzeniem wykładów, szkoleń i prezentacji również w języku angielskim. Jeszcze inną opcją jest nauka negocjacji w obcym języku, co przydaje się zwłaszcza podczas spotkań z zagranicznymi kontrahentami oraz współpracownikami. Całość ćwiczeń prowadzonych w tym kierunku jest również wzbogacona o przyswojenie ogólnych zasad komunikowania się na zgromadzeniach biznesowych. Etyka w języku angielskim może przydać się w równej mierze, jak znajomość reguł gramatycznych oraz słownictwa.

W rezultacie możecie wspólnie osiągnąć naprawdę wiele, a z pewnością przełoży się to również na efekty wizerunkowe Waszej firmy. Wówczas każdy pracownik może przyczynić się do ogólnego sukcesu, a samemu także zyskać wiele, gdyż nabyta wiedza pozostaje już na zawsze do dyspozycji pracowników. Jeśli zamierzasz zwiększyć zasięg swojej firmy i wyruszyć na rynek międzynarodowy, to koniecznie musisz zainwestować w naukę angielskiego w swoim zespole, by nieustannie poszerzać kompetencje swoich pracowników.

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego?

Indywidualne i grupowe zajęcia

Gwarantowane efekty

Indywidualna obsługa Klienta

Kurs dopasowany do Twoich potrzeb

Dopasowany termin kursów

Możliwość kursów on-line