Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA
kurs-angielskiego-poziom-c1-kursy-jezyka-angielskiego

Kurs języka angielskiego poziom C1

Znajomość angielskiego już na poziomie C1 może znacznie ułatwić Ci komunikację na wielu płaszczyznach życia prywatnego, jak i zawodowego, gdzie bez problemu będziesz w stanie tworzyć samodzielnie długie i złożone wypowiedzi ustne i pisemne. Nie będzie stanowiło dla Ciebie żadnego problemu, by spontanicznie reagować na proponowane przez rozmówców tematy, gdzie będziesz w stanie rozwinąć ich poszczególne kwestie oraz poddać je głębszej analizie. Swobodne prowadzenie dyskusji będzie miało miejsce w sytuacjach towarzyskich, gdzie inni bez trudu zrozumieją Twoje wypowiedzi, co będzie oczywiście działać z wzajemnością, dzięki stosowaniu licznych łączników czy dodatków estetycznych, które wzbogacają Twoje poglądy. Natomiast w przypadku tekstów abstrakcyjnych o złożonej strukturze będziesz potrafił odnaleźć meritum w całości, pomimo występowania tam licznych trudniejszych słów i zwrotów. Poziom C1 można wydzielić na dwie oddzielne fazy:

Advanced 1

Wyrażane przez Ciebie opinie i poglądy są dość zróżnicowane, a przede wszystkim precyzyjne i złożone zarówno ze względu na konstrukcję, jak i użyte słownictwo. Przedstawiony przez Ciebie punkt widzenia jest uzasadniony, a wszelka krytyka wystopniowana, dzięki czemu wypowiedzi możesz stosować adekwatnie do sytuacji i okoliczności. Natomiast podczas słuchania bądź czytania artykułów wyspecjalizowanych jesteś w stanie rozpoznać ukryte znaczenia.

Advanced 2

Podczas rozmowy jesteś w stanie zwrócić uwagę na liczne złożone problemy, które następnie są przez Ciebie szczegółowo argumentowane. Co więcej, potrafisz konstruować zasadne hipotezy względem przyczyn i konsekwencji pewnych działań. Jesteś w stanie wypowiedzieć się na tematy naukowe, gdzie Twoje zdanie posiada również swoje podłoże argumentacyjne.

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego?

Indywidualne i grupowe zajęcia

Gwarantowane efekty

Indywidualna obsługa Klienta

Kurs dopasowany do Twoich potrzeb

Dopasowany termin kursów

Możliwość kursów on-line