Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA
kurs-angielskiego-poziom-c1-plus-kursy-jezyka-angielskiego

Kurs języka angielskiego poziom C1+

Oto najwyższy z możliwych poziomów znajomości angielskiego, który cechuje się już pełnym profesjonalizmem pod każdym względem. Przede wszystkim stopień C1+ zapewnia, że potrafisz już posługiwać się językiem w sposób bardzo naturalny i spontaniczny, gdzie wszelkie reakcje czy wypowiedzi są tworzone poprawnie gramatycznie oraz stylistycznie, a także wykorzystują Twój bogaty zasób słownictwa. Znasz wyrażenia specjalistyczne, jak i potoczne, dzięki czemu prowadzenie konwersacji stanowi dla Ciebie samą przyjemność, a płynności mówienia wynika z pewności siebie. Ponadto po zapoznaniu się ze skomplikowanymi tekstami będziesz w stanie wyciągnąć z nich wszelkie znaczenia ukryte oraz podsumować się zwięzłą refleksją. Jednocześnie umiejętnie będziesz łączyć różne fakty i spójnie przedstawiać je jako logiczną całość. W tym przypadku istnieją dwa osobne podpoziomy:

Master 1

Wszystko, co mówisz jest w zupełności zrozumiałe i jednocześnie na wysokim poziomie, dzięki stosowaniu wyrażeń idiomatycznych i zaawansowanych struktur językowych. Przedstawione przez Ciebie wypowiedzi dotyczą konkretnego i uargumentowanego punktu widzenia, którego bronisz za pomocą spójnych uzasadnień. Przy odpowiedziach Twojego partnera interakcji umiesz wyłapać jego nastrój oraz pewne podteksty, których zrozumienie wymaga znajomości usytuowania okoliczności rozmowy w danym kontekście. Co więcej, poziom C1+ na Master 1 wystarcza w zupełności przy prowadzeniu rozmów biznesowych.

Master 2

To stadium wiedzy odróżnia się jeszcze szerszym słownictwem fachowym, gdzie najczęściej mamy na myśli kwestie finansowe, biznesowe oraz społeczne, które wymagają postawienia szczególnych hipotez. Jednak robisz to bez większego trudu, podobnie jak wyrażanie opinii na wiele tematów, a w tym również zagadnień merytorycznych. Poziom ten również pozwala na podjęcie próby nauki innych języka angielskiego, gdyż posiadasz już wszystkie możliwe umiejętności i wiedzę.

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego?

Indywidualne i grupowe zajęcia

Gwarantowane efekty

Indywidualna obsługa Klienta

Kurs dopasowany do Twoich potrzeb

Dopasowany termin kursów

Możliwość kursów on-line