Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA
kurs-angielskiego-poziom-b-2-kursy-jezyka-angielskiego

Kursy języka angielskiego poziom B2

Na tym etapie nauki potrafisz już w zupełności prowadzić nawet bardziej złożone rozmowy, gdzie Twoim partnerem może być również osoba doświadczona, jak na przykład nativ speaker. Nie odczuwasz już jakiejkolwiek niepewności czy dyskomfortu podczas konwersacji, ponieważ swobodnie i płynnie posługujesz się ponadstandardowymi czasami teraźniejszymi, przeszłymi i przyszłymi. Podejmowane tematy dyskusji mogą dotyczyć już wielu kwestii, które mogą chociażby dotyczyć spraw technicznych. Jednak nie masz problemu, by wyrażać swoją opinię na różne wątki, a przy tym przywoływać ich liczne zalety oraz wady. Podobnie na poziomie B2 umiesz zinterpretować zarówno teksty ogólne, jak i bardziej abstrakcyjne, gdzie ich motywy zostają przez Ciebie dokładnie przeanalizowane. W tym wypadku wyróżniamy dwa stopnie znajomości angielskiego:

Upper-intermediate 1

Rzeczą prostą okazują się dla Ciebie rozmowy dotyczące odczuć czy spraw oderwanych od rzeczywistości. Możesz zatem naturalnie wyrażać swoje zdanie na konkretny temat, co zostaje podparte jasnym i zrozumiałym uzasadnieniem. Przywołanie własnych doświadczeń oraz wtrącanie dygresji podczas konwersacji również nie stanowi dla Ciebie problemu. Wszystkie opisywane plany i nadzieje są poprawnie i ciekawie rozwijane dzięki znajomości dużego zasobu słownictwa.

Upper-intermediate 2

Podejmowane przez Ciebie i Twojego partnera rozmowy tematy wobec spraw specjalistycznych są równie szczegółowo opisywane i rozwijane, a każda wypowiedź z Twojej strony może być wyjaśniona za pomocą kontekstu. Wszelkie reakcje podczas rozmowy stają się naturalną czynnością, podobnie jak używanie wyrażeń potocznych.

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego?

Indywidualne i grupowe zajęcia

Gwarantowane efekty

Indywidualna obsługa Klienta

Kurs dopasowany do Twoich potrzeb

Dopasowany termin kursów

Możliwość kursów on-line