Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA
kurs-angielskiego-poziom-b-1-kursy-jezyka-angielskiego

Kursy języka angielskiego poziom B1

Nareszcie możesz przejść na poziom B1, który już umożliwia Ci swobodne i pewne siebie prowadzenie konwersacji, gdzie możesz jednocześnie opisywać szczegółowo swoje życie prywatne, szkołę, pracę i wiele innych znanych tematów, a także dopytywać swojego rozmówcę o jego doświadczenia. Co więcej, znacznie częściej stosowane są formy opisujące przyszłość i najbliższe plany, gdzie potrafisz także opowiadać o swoich marzeniach, aspiracjach i zamiarach. Dodatkowo wszelkie sytuacje, w których wymagana jest komunikacja na poziomie podstawowym, jak na przykład kupowanie biletu czy dokonywanie rezerwacji w hoteli nie będzie już sprawiać żadnych trudności pod warunkiem, że w rozmowie nie pojawią się zbyt skomplikowane wyrażenia. Poziom B1 możemy podzielić na cztery osobne stadia:

Pre-intermediate 1

Rozmowa może dotyczyć już prawie wszystkich tematów, a Ty bez problemu opowiadasz także o swojej przeszłości i dawnych wspomnieniach w sposób prosty. Jednocześnie tworzone są przypuszczenia z Twojej strony oraz częste wspominanie o własnych emocjach i odczuciach, gdzie poznajesz wiele nowych ciekawych określeń.

Pre-intermediate 2

Poruszane kwestie zaczynają być bardziej złożone i skomplikowane, gdzie mamy do czynienia przykładowo z polityką, finansami, podróżami czy mediami. Słownictwo zostaje wzbogacone również o zwroty związane z poradami dla innych oraz wyrażaniem własnej opinii wraz z uzasadnieniem swojego zdania.

Intermediate 1

Oprócz prowadzenie rozmów od początku do końca, nauczysz się również opowiadać o zjawiskach naturalnych oraz tematyce kulturowej, która może być szeroko pojmowana. Poruszanie wydarzeń w przyszłości także przychodzi Ci z coraz większą łatwością, a krótszej długości artkuły czytasz już ze zrozumieniem oraz potrafisz zinterpretować ich ogólny sens.

Intermediate 2

Umiejętności konwersacyjne zaczynają także dotyczyć kwestii zdrowotnych oraz planów i poglądów związanych ze sportem, filmem i Twoimi zainteresowaniami. Określanie przyszłości stanowi dla Ciebie już rutynową czynność, gdzie dokładnie znasz już jej zasady.

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego?

Indywidualne i grupowe zajęcia

Gwarantowane efekty

Indywidualna obsługa Klienta

Kurs dopasowany do Twoich potrzeb

Dopasowany termin kursów

Możliwość kursów on-line