Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA
kurs-angielskiego-poziom-a-2-kursy-jezyka-angielskiego

Kurs języka angielskiego poziom A2

Kolejno kursanci przechodzą na poziom wyższy, który mówiąc najprościej, jest rozwinięciem poprzedniego o pogłębienie niektórych kwestii, a rozmówcy potrafią płynniej porozumiewać się ze swoimi partnerami rozmowy. Stopień A2 umożliwi Ci prowadzenie konwersacji z większą swobodą, gdyż będziesz w stanie lepiej i szybciej reagować na pytania czy odpowiedzi rozmówcy, które staną się dla Ciebie w pełni zrozumiałe. Jednocześnie sam będziesz mógł zadawać liczne pytania w formie wtrąceń, dzięki czemu o wiele łatwiej będziesz mógł wypowiadać się na znane Ci już tematy. Nadal jednak poruszane są głównie zagadnienia rodziny, znajomych, zainteresowań czy też sytuacji wziętych z życia codziennego, jak na przykład wizyta u lekarza albo zamawianie jedzenia przez telefon. Wszystko to wymaga użycia poszczególnych zwrotów, o które nie będziesz musiał się martwić. Można w tym przypadku wyróżnić dwie osobne części tego kursu:

Elementary 1

Ukończenie tego etapu pozwoli Ci na szczegółowe opisywanie zarówno siebie, jak i bliskich pod względem ich pochodzenia, cech charakterystycznych czy zainteresowań. Wówczas bez zająknięcia powinieneś opowiedzieć swojemu rozmówcy o wszystkim z użyciem podstawowego słownictwa, aczkolwiek w bardziej złożonej formie. Jednocześnie zapoznasz się z konstrukcją zaprzeczeń oraz wyrażania przymusu i konieczności, co wiąże się z zastosowaniem odmiennych zasad gramatycznych. Podobnie Twoje umiejętności powiększą się o udzielanie próśb oraz tworzenie prostych zdań opisujących przyszłość.

Elementary 2

W tym przypadku rozwijane zostają poprzednie zdolności, gdzie wszelkie prośby, przypuszczenia czy propozycje z Twojej strony są wyrażane bez większych trudności. Ponadto Twoje słownictwo powiększa się o nowe grono opisujące emocje, reakcje na wypowiedzi rozmówcy oraz bogatsze charakteryzowanie siebie i swojej codzienności. Tok rozmowy zostaje także podtrzymany dzięki znajomości powszechnych zwrotów związanych z interakcją.

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego?

Indywidualne i grupowe zajęcia

Gwarantowane efekty

Indywidualna obsługa Klienta

Kurs dopasowany do Twoich potrzeb

Dopasowany termin kursów

Możliwość kursów on-line