Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Cookies       ZGODA
kurs-angielskiego-poziom-a-1-kursy-jezyka-angielskiego

Kurs języka angielskiego poziom A1

Jest to pierwszy i podstawowy poziom znajomości angielskiego, który również możemy wyróżnić na trzy osobne fazy. Generalnie podczas całego kursu A1 możesz nauczyć się najprostszych zwrotów i pytań po angielsku, dzięki czemu będziesz w stanie porozumieć się z kimś innym, ale w sposób wolny i bardzo wyraźny. Stanowi to początkową fazę dla osób, które nigdy wcześniej nie miały styczności z językiem angielskim. Wówczas mogą nauczyć się najważniejszych elementów rozmowy, które przydadzą się przy codziennych czynnościach. Jednak poza standardowymi informacjami kursanci nie będą zajmowali się niczym nadprogramowym, dzięki czemu mogliby nawiązać dłuższą i bardziej złożoną konwersację. Po zakończonym kursie na poziomie A1 uczestnicy będą posiadali potrzebne podstawy, by móc kolejno kontynuować naukę angielskiego i przechodzić na ora wyższe poziomy. Jednak ten pierwszy etap składa się z trzech osobnych faz:

Starter

Pierwsza część składa z głównie z umiejętności przedstawienie siebie oraz innych, gdzie przekazywane są podstawowe informacje o miejscu zamieszkania, wieku rozmówcy czy też jego zainteresowaniach. Wszystko przekazywane jest za pomocą krótkim i bardzo prostych składniowo zdań, które mogą ogólnie opisywać Twoją rutynę dnia.

Beginner 1

Na tym etapie będziesz w stanie prowadzić z drugim rozmówcą prostą rozmowę dotyczącą ulubionych czynności czy też innych tematów związanych z życiem codziennym oraz Twoją prywatnością. Jednocześnie nauczysz się zadawać podstawowe pytania, dzięki którym poradzisz sobie podczas zakupów czy wizyty w restauracji.

Beginner 2

Poruszane w tej części tematy mogą już dotyczyć zarówno teraźniejszości, jak i przeszłości czy przyszłości. Zatem będziesz w stanie opowiadać o swoich niedalekich planach, wspomnieniach czy też obecnych zmianach w Twoim życiu.

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego?

Indywidualne i grupowe zajęcia

Gwarantowane efekty

Indywidualna obsługa Klienta

Kurs dopasowany do Twoich potrzeb

Dopasowany termin kursów

Możliwość kursów on-line