Wyjazd integracyjny po angielsku

Nie masz pomysłu na zespolenie Twojego teamu w pracy? W takim razie mamy do zaproponowania rozwiązanie, dzięki któremu połączycie przyjemne z pożytecznym. Sprawdź nasz pomysł na wyjazd integracyjny i zobacz, ile możesz zyskać, kiedy zainwestujesz we współpracę i lepsze poznanie się Twojego zespołu.

Po co komu integracja?

Może najpierw słowem wstępu warto podkreślić wagę integrowania ze sobą pracowników, którzy spędzają we wspólnym gronie większość swojego czasu. Jest zatem oczywiste, że widują się codziennie, zmagają z własnymi problemami, co również przekłada się na wzajemne relacje, każdy z nich ma innych charakter, a ostatecznie praca musi zostać wykonana do końca i co najważniejsze – razem.

W takim wypadku koniecznym jest, aby współpracownicy mogli się lepiej ze sobą poznać i nie chodzi wyłącznie o wypicie kawy w swoim towarzystwie na przerwie w pracy, ale właśnie rozmowę i zabawę po godzinach w biurze. Zorganizowanie takiego czasu niestety też wymaga chęci i własnej inicjatywy, dlatego zadaniem szefa czy innego przełożonego jest zapewnienie wyjazdów integracyjnych i innych akcji dla swoich pracowników, by mieli szansę poznać się bliżej. Ma to na celu głównie polepszenie stosunków, choć jak wiadomo nie wszyscy muszą od razu stawać się najlepszymi przyjaciółmi.

Mimo wszystko to bardzo dobry pomysł, by spędzić czas razem, dowiedzieć się o sobie czegoś więcej, co później będzie mogło pomóc w dalszej współpracy albo też wytłumaczyć niektóre nieporozumienia. Im lepsze relacje panują w zespole, tym przyjemniejsza jest atmosfera i oczywiście mamy do czynienia z lepszą jakością efektów pracy.

Wyjazdy integracyjne i nauka angielskiego w jednym

Pewnie wydaje Ci się to niemożliwe albo od razu kojarzy się z formalnie zorganizowanym wyjazdem, który bardziej ma na celu kształtowanie i edukowanie uczestników niż jakąkolwiek integrację pomiędzy nimi. Wcale tak nie musi być! Wybierz ProfiLingua – język angielski dla firm, gdzie zajmujemy się również realizacją wyjazdów integracyjnych z udziałem naszych lektorów.

Gwarantujemy jednocześnie świetną zabawę i trwałe efekty nauki, które przydadzą się na pewno całemu zespołowi. Organizacja wyjazdu może być ustalona wspólnie z Tobą, by dokładnie go zaplanować i zapewnić uczestnikom moc atrakcji. Niech wyjazd odbędzie się w formie szkolenia z języka angielskiego, ale już my postaramy się, aby przebiegło ono maksymalnie ciekawie i charakteryzowało się praktycznymi wskazówkami, zwrotami i wyrażeniami z zakresu Business English, który przydaje się w wielu sytuacjach.

W ten sposób możesz zapewnić swojemu zespołowi udany wyjazd, gdzie będą mieli szansę zapoznać się ze sobą, ale również przełożonymi, docenić swoją firmę i podbudować własną więź z nią, a także podszkolić się z tematów związanych z ich codziennymi zadaniami w języku angielskim.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.