Szybki kurs angielskiego przed maturą – zalety

Myślisz jeszcze nad krótką powtórką przed maturą albo zwyczajnie chcesz się jeszcze przygotować? Spokojnie, nic straconego. Możesz skorzystać z szybkiego kursu przedmaturalnego, który oferujemy w naszej szkole językowej. Sprawdź, czego możesz się jeszcze dowiedzieć i przekonaj się jak łatwo można pisać, mówić i słuchać po angielsku zarówno na egzaminie, jak i na co dzień.

Motywacja do nauki

Najtrudniejsze jest zmobilizowanie się do uczenia samemu w domu. Nie każdy odznacza się taką samodyscypliną, aby przysiąść i samodzielnie wykonać różne zadania, poczytać i powtórzyć najważniejsze słowa, zwroty i wyrażenia po angielsku. Zupełnie inaczej sprawa wygląda, gdy nakładasz na siebie nowy obowiązek uczestnictwa w kursie języka angielskiego.

Wówczas za sprawą kosztów oraz poświęconego czasu motywujesz się do nauki, chodzisz na zajęcia, odrabiasz zadania domowe i przygotowujesz się do realizacji następnych materiałów.

Wsparcie lektora

Nauka samodzielnie w domu owszem ma swoje plusy, ale nigdy nie będziesz w stanie dokładnie sprawdzić swoich postępów bez osoby doświadczonej i wykształconej. W naszej szkole możesz liczyć na pełne wsparcie lektorów, którzy od wielu lat zajmują się nauczaniem języka angielskiego, a także przygotowują pod konkretne zagadnienia na egzamin maturalny.

W rezultacie każde przerabiane zadanie czy przykładowy arkusz są jednocześnie sprawdzane i analizowane, dzięki czemu wiesz, w którym miejscu popełniłeś błąd, co jeszcze możesz poprawić i na czym konkretnie się skupić. To bardzo pomocne, gdy można w każdej chwili zadać pytanie, a lektor może rozwiać w tej samej chwili wszystkie Twoje wątpliwości.

Sprawdzone materiały do nauki

Podczas nauki angielskiego do matury w naszej szkole możesz też korzystać z różnych książek, ćwiczeń i podręczników, które dobieramy według Twoich umiejętności oraz rodzaju zdawanej matury – podstawowej, rozszerzonej czy ustnej. Każda z nich wymaga odrębnego przygotowania, a takie znajdziesz wyłącznie u sprawdzonych wydawnictw. Poza tym udostępniamy naszym uczniom materiały online i przekazujemy arkusze maturalne z poprzednich lat, które były realizowane lub przykładowe zadania, których schemat powtarza się co roku, a nasi lektorzy doskonale wiedzą jak i do czego Cię przygotować.

Trenowanie wszystkich umiejętności naraz

Matura z angielskiego opiera się na znajomości podstawowej lub rozszerzonej zarówno słownictwa, jak i gramatyki, zasad pisania rozprawek czy listów formalnych, czytaniu ze zrozumieniem lub słuchaniu oraz mówieniu w prawidłowej wymowie i według właściwych zasad. To wszystko możesz ćwiczyć i powtarzać podczas przyśpieszonego kursu przedmaturalnego w ProfiLingua, gdzie będziesz miał szansę rozmawiać z innymi kursantami i lektorem, przełamać barierę językową i doszkalać się ze zdolności, które wymagają u Ciebie jeszcze minimalnej poprawy.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.