Podstawy Business English

Zanim zapiszesz się n kurs języka angielskiego w biznesie, musisz wiedzieć co dokładnie składa si na jego naukę. Poniżej prezentujemy podstawowe zagadnienia, które omawiane są i poruszane na zajęciach Business English. Dzięki temu, będziesz mógł lepiej przygotować się do nauki i jednocześnie będziesz wiedzieć, czego spodziewać się po zakończeniu szkolenia.

Oficjalne pisma

Na pewno w trakcie kursu poznasz podstawy prawidłowej pisowni gramatycznej, stylistycznej i ogólnej dla oficjalnych listów, korespondencji, umówi i innych pism. Nawet w języku polskim różnią się one zwrotami i układem od zwykłej pisowni używanej na co dzień, a więc tym bardziej widoczna będzie różnica w języku angielskim.

Zapoznasz się na pewno też z konkretnymi zwrotami do osób, z którymi będziesz korespondował w przyszłości, a także pozostałymi wyrażeniami, które ułatwią planowanie kolejności pisania i przechodzenia od jednego argumentu do drugiego. To wszystko jest bardzo ważną umiejętnością, która jest niezbędna w pracy biurowej o charakterze międzynarodowym.

Negocjacje w biznesie

Praca w firmie, gdzie prowadzone są rozmowy, spotkania i właśnie negocjacje w języku angielskim wymaga nie tylko znajomości zasad konwersacji i różnych trików, ale przede wszystkim wysokiej znajomości angielskiego. Międzynarodowe negocjacje zazwyczaj odbywają się w tym języku, ponieważ jest on na tyle uniwersalny i powszechnie znany, że każdy nie powinien mieć trudności z dogadaniem się. Jednak, czy chodzi wyłącznie o samo porozumienie, czy może uzyskanie pewnych korzyści albo przekonanie drugiej strony do swoich racji?

To wszystko możesz zdziałać tylko za sprawą zaawansowanej biegłości języka angielskiego biznesowego, który zakłada naukę zwrotów, przedstawiania argumentów i rozumienia partnera. Nie wystarczy, że posiądziesz wszystkie najważniejsze słówka i zwroty po angielsku, ale musisz też potrafić wyłapać poszczególne słowa i rozumieć, co ma do przekazania druga strona.

Prezentacje

Podczas naszego angielskiego kursu dla firm możesz nabyć także podstawowe umiejętności i wiedzę z zakresu prowadzenia prezentacji po angielsku. Będzie to odnosiło się m.in. do płynnego mówienia i zainteresowania słuchaczy tym, co masz do powiedzenia. To trudna sztuka nawet w naszym ojczystym języku, a co dopiero po angielsku.

Jednak nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, dlatego gwarantujemy, że nauczymy Cię opowiadać, wprowadzać argumenty i kontrargumenty, uzasadnienia i podzielić całość przemowy na kilka części. Takie prezentowanie jakiegoś rozwiązania, pomysłu czy czegokolwiek jest bardzo ważne i przydatne w każdej pracy. To zapewne podniesie Twoje kwalifikacje i zmieni Twój wizerunek w oczach przełożonych, którzy na pewno zauważą diametralną zmianę już po pierwszym kursie Business English w naszej szkole.

 

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.