Nauka angielskiego w 3 krokach

Mamy dla Ciebie prosty przepis na sukces i doskonałą znajomość języka angielskiego na najwyższym poziomie! Przekonaj się, jakie to może być proste i zmień swoje zdanie na temat uczenia się angielskiego – z naszą pomocą zaczniesz go poznawać od praktycznej strony. Już teraz w kilku prostych krokach możesz zmienić swoje życie!

1. Wybierz kurs dla siebie

Najpierw zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą kursów angielskiego, które dzielimy obecnie na:

  • Kursy dla dorosłych
  • Kursy maturalne
  • Kursy biznesowe
  • Kursy online
  • Kursy konwersacyjne
  • Kursy dla ósmoklasistów

Oto najważniejsze specjalistyczne szkolenia z języka angielskiego, z których na pewno znajdzie się coś zarówno dla dzieci, młodzieży i studentów, dorosłych i oczywiście emerytów. Każdy ma prawo się rozwijać i my właśnie im to umożliwiamy. Nie stosujemy żadnych ograniczeń wiekowych, a tym bardziej związanych z nabytymi już umiejętnościami językowymi lub ich całkowitym brakiem. Nic nie szkodzi – każdy przecież kiedyś zaczynał od zera, dlatego i dla Ciebie nie jest za późno. Możesz zdecydować się na kurs dla początkujących, średniozaawansowanych lub zaawansowanych, gdzie zawsze jeszcze dodatkowo kwalifikujemy naszych kursantów do poszczególnych grup, dzięki czemu pozostali uczestnicy są na tym poziomie i nikt nie czuje się wówczas pokrzywdzony.

2. Zdecyduj o formie zajęć

W każdym wypadku możesz sam podjąć decyzję odnośnie prowadzonych zajęć, czy mają one odbywać się w grupie kilkuosobowej czy może indywidualnie. Nikogo nie będziemy zmuszać do żadnej z nich, ponieważ nauka angielskiego w ProfiLingua powinna sprawiać przede wszystkim przyjemność i radość, a co za tym idzie przynosić faktyczne rezultaty.

Praca w grupie może sprzyjać nie tylko poznaniu nowych ludzi, ale również zmobilizowaniu się do uczestnictwa w zajęciach czy podnoszeniu swoich umiejętności. Zazwyczaj tak to działa w liczniejszym gronie, kiedy próbujemy dorównać innym i tym samym uczymy się coraz lepiej. Z kolei są także osoby, które nie czują się dobrze w towarzystwie innych i wolą otworzyć się wyłącznie przed lektorem, co jest całkiem zrozumiałe. Jeszcze inną sytuacją jest skupienie się na konkretnych aspektach nauki, które trzeba podszkolić lub poznać od nowa, a trudno niekiedy o zrozumienie pozostałych kursantów, którzy chcieliby już iść dalej z materiałem. Na wszystko znajdzie się na szczęście odpowiednie rozwiązanie.

3. Zapisz się na kurs angielskiego

I już ostatnim etapem dążenia do sukcesu jest zarejestrowanie się w naszej bazie i ustalanie szczegółów dalszej współpracy. Dowiesz się w jakich dniach odbywają się zajęcia i w jakich dokładnie godzinach, a w razie niemożności przyjścia możesz liczyć na nasze zrozumienie i dojście do kompromisu. Jesteśmy tutaj głównie dla Ciebie i gwarantujemy, że za sprawą naszych doświadczonych lektorów, nowoczesnych metod nauczania i dopasowanym kursom stanie się ekspertem w dziedzinie angielskiego i będziesz potrafił biegle posługiwać się nim na co dzień.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.