Nastaw swoją firmę na rozwój z angielskim

Znajomość języków obcych pozwala także na poszerzenie możliwości firm, zatem przekonaj się jak wiele możesz zyskać, gdy skorzystacie z kursu biznesowego po angielsku. Przedstawimy poniżej wszystkie zalety i perspektywy nauki angielskiego w Twojej firmie.

Dla pracownika

Kiedy pojawia się możliwość skorzystania z kursu organizowanego przez profesjonalną szkołę językową, nie ma się absolutnie nad czym zastanawiać. Dla Twojej kadry pracowników to może być świetna okazja by nauczyć się angielskiego od podstaw lub podszkolić swoje dotychczasowe umiejętności lingwistyczne. Nie musisz także martwić o zakres tematyki, ponieważ angielski dla biznesu obejmuje wszystkie najważniejsze zwroty i słownictwo odnośnie sfery biznesowej i poniekąd marketingowej. Jednak możesz samodzielnie ustalić czym dokładnie kursanci mieliby zajmować się na kursie, dzięki czemu dowiedzą się najpotrzebniejszych dla nich informacji.

Pracownik jednocześnie poszerza swoje kompetencje, a tym samym czuje się bardziej doceniony, zmotywowany i usatysfakcjonowany, ponieważ widzi jak firma stara się rozwinąć jego potencjał. Zwłaszcza Ci ambitni chcą pokazać się z jak najlepszej strony, by ich starania miały swoje przełożenie na ewentualny awans, co tym samym pozytywnie wpływa na jakość działania firmy. Poza tym nauka angielskiego w biznesie także rozwija umiejętności lingwistyczne, dzięki czemu zatrudnieni mogą wykorzystać to także w życiu prywatnym.

Dla menadżerów

Podobnie jak w przypadku pracowników tematyka ich zajęć zostaje ściśle określona, a dzięki temu mogą podszkolić swój angielski i przejść na poziom maksymalnie zaawansowany. Wówczas prowadzenie rozmów z kontrahentami po angielsku czy prezentowanie nowych projektów i pomysłów nie będzie stanowiło dla nich żadnego problemu. Zniknie wówczas stres na rzecz pewności siebie i profesjonalizmu, którego mogą wyuczyć się w trakcie kursu. Co więcej, znajomość angielskiego dla menadżerów i pozostałych przełożonych przydaje się w czasie odbywania rozmów rekrutacyjnych czy spotkań z obcojęzycznymi pracownikami, z którymi komunikacji musi być na równym poziomie jak z resztą.

Dla firmy

Wizerunek Twojej marki staje się kompletnie inny, gdy klienci czy potencjalni kontrahenci obserwują wzrost Twoich międzynarodowych współprac. Znajomość języka pozwala na poszerzenie swojej oferty usług o nowe i skierowane nie tylko w stronę Polski. Ponadto renoma rośnie, gdy udowadniasz, że inwestujesz w swoich pracowników i zapewniasz im ponadprzeciętne warunki pracy, a wówczas wiele osób pragnie dołączyć do Twojej kadry. Jednocześnie angielski w biznesie pozwala na znacznie więcej, o czym przekonasz się, gdy skorzystasz z oferty.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.